Haber

Engin ve Dilan Polat çiftine yönelik düzenlenen operasyon kapsamında ele geçirilen otomobiller, kayyım otoparkında sergilendi.

DİLAN Polat ve Engin Polat çiftine yönelik düzenlenen operasyon kapsamında ele geçirilen otomobiller, Zeytinburnu’ndaki kayyum otoparkında görüldü.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor “Müsabakalarda Bahis ve Şans Oyunları Yönetmeliği’ne aykırı davrandıkları” iddiasıyla hakkında soruşturma açılan Engin ve Dilan Polat çifti, Mali Suçlar Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. Aralarında Engin ve Dilan Polat çiftinin de bulunduğu 18 şüpheliden 12’si, Silivri’deki Marmara Kapalı Ceza İnfaz Merkezi’nde tutuklanarak gözaltına alındı. Polat çiftinden ele geçirilen 9 araç ise çekiciyle kayyum otoparkına çekildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, operasyon kapsamında Polat çiftinin ev ve iş yerlerinde 14 araca el koydu. Ele geçirilen araçlar çekicilerle İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün Vatan Caddesi’ndeki yerleşkesine getirilerek burada sergilendi. Karakolda sergilenen araçlar daha sonra otoparka götürüldü. Kayyumun otoparkında Polat ailesine ait 9 araç görüldü.

yunakhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu