Haber

Ankara ve İstanbul’da bazı yollar trafiğe kapatılacak

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında trafiğe kapatılacak yollar açıklandı.

Bugün Taksim Atatürk Anıtı’na ‘Çelenk Koyma Töreni’ ve Üsküdar-Harem sahilinde yapılacak ’19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü’ yapılacak. Beyoğlu Tak-ı Zafer Caddesi trafiğe kapatılacaktır. Beyoğlu’nda alternatif güzergahlar Sıraselviler Caddesi, İnönü Caddesi, Mete Caddesi ve Tarlabaşı Bulvarı olarak açıklandı. Üsküdar’da Paşalimanı Caddesi – Harem Yönü (Hâkimiyet Milliye Caddesi ile Üsküdar Harem Sahil yolunun kesiştiği nokta arası) ve Üsküdar Harem Sahil Yolu Harem Yönü (Paşalimanı Caddesi kesişimi ile Harem Arabalı Vapur çıkışları arası) kapatılacağı bildirildi. trafiğe, Paşalimanı ise alternatif bir güzergâhtır. Sokak, Selmani Pak Sokak, Halk Sokak ve Hakimiyeti Nationala Sokak belirlendi.

Çankaya Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle Anıtpark’ta 16.00-20.00 saatleri arasında Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde ‘Genç Ön Eleme Grup Konserleri’ ve 19.00-20.00 saatleri arasında ‘Penaltı Konseri’ düzenleyecek. 20.30.

Ankara Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, saat 16.00 itibariyle Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi’nde; Dögol Caddesi ile İnönü Bulvarı’nın ortasında kalan kısım ve buraya açılan cadde ve caddelerin tamamı çift taraflıdır. Gençlik Caddesi ile Aşkabat Caddesi’nin ortasındaki kısım ve buraya açılan cadde ve tüm caddeler çift taraflı olacak, 83. Cadde ve buraya açılan cadde ve tüm caddeler araç trafiğine kapatılacak.

Açıklamada, vatandaşların mağdur olmaması için öncelikle toplu taşıma araçlarını kullanmaları tavsiye edildi. (HABER MERKEZİ)

haber-yahyali.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu