Haber

Adıyaman Başsavcısı Gökhan Şahin’den Adli Yılı Açılış Mesajı

Adıyaman Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şahin, yeni İsim Yılı’nın açılışı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şahin, Fuar Yılı açılış mesajında, deprem sonrasında vatandaşların adalete olan güveninin artırılmasıyla yargı faaliyetlerinin makul olandan daha hızlı ve adil bir şekilde yürütüleceğinin altını çizdi.

Cumhuriyet Başsavcısı Şahin, “6 Şubat depreminde maddi ve manevi olarak yıkılan Adıyaman’da hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum.

Depremin acısını en derinden hissediyoruz. Özellikle depremden sonra öncelikle vatandaşlarımızın adalete olan inancını artırarak, yargı faaliyetlerini en hızlı ve haksız yere değil, adil bir şekilde yürüteceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Hakim-savcı-avukat arkadaşlarımız ve değerli adliye çalışanlarımızla birlikte, milletimizin hizmetinde, özveriyle misyonumuzu yerine getireceğiz.

Medeniyetlerin buluştuğu şehir bu aralar biraz hüzünlü ama birlik ve beraberlik içerisinde eski günlerine döneceğini düşündüğümüz Adıyaman’a ve halkına hizmet etmenin mutluluğunu yaşayacağız.

Yeni adli yılın ülkemize ve Adıyaman’a güzel şeyler getirmesini diliyorum. “Olağanüstü bir çalışma dönemiyle yeni bir sürecin başladığını kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz” dedi. – ADIYAMAN

tercanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu