Teknoloji

Steam’de Haftalık En Çok Satanlar: Dead Space Storm Blows

PC oyunculuğunun kalesi olarak nitelendirilen Steam’de haftanın en çok satanı belli oldu. Steam’in Charts özelliği ile bu hafta dünyadaki oyuncuların tercihlerine bir göz atalım.

1. Steam Deck yine liderliğini kaybetmiyor.

Valve’ın elimizdeki Steam kütüphanesine uyan cihaz Steam Deck, çıktığı günden bu yana listelerde çoğunlukla ilk sırayı alarak yer aldı.

2. Ön siparişte olan Hogwarts Legacy durdurulamaz.

10 Şubat’ta çıkacak olan Hogwarts Legacy heyecanı şimdiden neredeyse tüm oyuncuları sardı! Bize Harry Potter evreninin kapılarını aralayacak olan RPG türündeki oyun, bugüne kadarki en kapsamlı Harry Potter oyunu olacak.

3. Dead Space Remake başarılı bir satış tablosu çiziyor.

Yılların korku klasiği Dead Space serisinin yapımı olan oyun, çağdaş grafikleri ve oynanış formülleriyle ilk andan itibaren oyuncuların kalbini çalmıştı. Bu başarıda elbette oyunun orijinal ruhuna sadık kalmasının da büyük etkisi var.

4. Dead Space Remake’in başarısı orijinal oyuna da yardımcı oldu.

Remake’in yakaladığı başarının ardından 2008’de çıkan orijinal oyun listenin üst sıralarına yükseldi. Devrim niteliğindeki arayüzsüz oyun tasarımı, hikaye anlatımı ve mekaniği ile oyunun çok eskidiğini söylemek zor.

5. Red Dead Redemption 2, modern bir klasik olduğunu kanıtlamaya devam ediyor.

Rockstar Games’in elinden çıkan ima edilen oyuncular olarak tabiri caizse sahiplendik. Bizi eşsiz bir açık dünyada bırakan ve etrafımızdaki her şeyin canlı olduğunu hissettiren yapım hikayesiyle hala kalbimizin farklı bir köşesinde.

hasankeyfajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu