Haber

Alanya’da kaybolan Alman kadın turisti arama çalışmaları sonlandırıldı

Antalya’nın Alanya ilçesinde kaybolan ve 16 gün boyunca kendisinden haber alınamayan 72 yaşındaki Alman kadın turisti arama çalışmalarına son verildi. 250 kişilik arama kurtarma ekibiyle tüm alanın 3-4 kez tarandığı, rutin çalışmaların bugün itibarıyla sonlandırıldığı bildirildi.
Annegret Kandzorra Linow (72), 15 gün önce kızı, damadı ve torunlarıyla birlikte Alanya’nın İncekum İlçesi’ndeki bir otele tatile geldi. O günün sabahı ayakkabılarını giymeden çoraplarıyla tek başına dışarı çıkan yaşlı kadından o günden sonra haber alınamadı. Çok sayıda jandarma, jandarma komando, Alanya Afet ve Acil Durum (AFAD) ve AIM, Acil Hava Arama Kurtarma ekiplerinin katıldığı arama çalışmalarında, 15 gündür kendisinden haber alınamayan Alman kadın turistten şu ana kadar herhangi bir iz bulunamadı. Manavgat ekipleri katıldı.
Öte yandan jandarma ekipleri tarafından kadının bulunması için 3 farklı dilde broşürler basılarak ilçenin farklı noktalarına asıldı.
Bugün itibarıyla Alman kadının aranmasına aracılık edildi. Bölgede yeni bir ihbar veya gelişme olması durumunda çalışmaların yeniden başlayacağı öğrenildi. – ANTALYA

haber-mudurnu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu